Kalbos

Apie mus

This website currently is not supported on Mobile devices

Mūsų misija

Mūsų misija – Jūsų sėkmės istorija.

Kaip pradėti gyvenimą Australijoje? Ką daryti, kad galėtumėte studijuoti Australijoje ir gyventi šioje egzotiškoje šalyje? Kaip kuo ilgiau būti Australijoje?
Taip noriri pamatyti išskirtinius augalus bei gyvūnus, atsipalaiduoti gražiuose ir visuomet saulėtuose paplūdimiuose, patirti viską, ką Australija gali pasiūlyti…

Mes padėsime jums įgyvendinti šias svajones!.

Esame analogų Europoje neturinti komanda, savo projektą pavadinome „Studijos Australijoje“ ir jau daugiau kaip penkerius metus dirbame tam, kad lietuviai galėtų išvykti ir įsikurti Australijoje.
Esame dviejų įmonių junginys:

Švietimo agentūra “Open Conexus” Australijoje – viena didžiausių studijų agentūrų. Tai profesionalų komanda, turinti daugiau nei 12 metų patirtį švietimo orientavimo, konsultavimo ir planavimo srityje.

Įdarbinimo agentūra “Ismira” Lietuvoje – įdarbinimo kruiziniuose laivuose ir užsienyje lyderė, įsteigta 1999 m. Buvo nuspręsta padėti lietuviams ne tik užsidirbti, bet ir išmokti, atrasti, įgyvendinti savo svajones.

Kartu mes esame kompetentingi konsultuoti Australijos švietimo sektoriuje, nuolat tobuliname savo žinias ir klientams pateikia paskutines naujienas. Išmanome ne tik švietimo sistemą, įstaigų vidines taisykles, kainas, bet ir vizų gavimo subtilybes.

Esame orientuoti į kiekvieno individualius poreikius ir tikslus. Kuriame aplinką, kurios pagalba gausite visą teisingą informaciją apie kolegijas, universitetus bei kitas mokymosi įstaigas Australijoje. Esame, kad apgintume bei atstovautume Jūsų interesams šioje šalyje. Mes rūpinamės visa procedūra nuo dokumentų sutvarkymo, vizos gavimo iki pasitikimo oro uoste ir jaukaus apgyvendinimo.

Mūsų misija – Jūsų sėkmės istorija.

Mes visada pirmieji žinome apie visus Australijos švietimo pasiūlymus ir vizų taisyklių pasikeitimus. Mes žinome praktinius niuansus ir padedame išvengti rūpesčių. Mes tiksliai žinome, kaip įveikti nenumatytus sunkumus ir esame šalia viso proceso metu.

Nauda jums: 

  • Nemokama konsultacija renkantis tinkamiausią kursą ir mokslo įstaigą.
  • Nemokama pagalba paraiškos pateikimo ir stojimo proceso metu.
  • Nemokama orientavimas vizos gavimo procese.
  • Nemokama pagalba ieškant jūsų pradinio apgyvendinimo.
  • Nemokama orientacinė pagalba atvykus.
  • Nemokama parama ir pagalba visos jūsų viešnagės Australijoje metu.
Audrius Gadisauskas

“Atvykti į Australiją, laikau geriausiu savo gyvenimo sprendimu.”

Turite klausimų?

Užpildykite užklausos formą arba susisiekite. Gaukite konsultaciją – jos visos pas mus nemokamos.

Susisiekti