Kalbos

Švietimo įstaigos

This website currently is not supported on Mobile devices

alg
acsf
nsw

Australijos mokslų grupė (Australian Learning Group) suteikia kokybišką išsilavinimą sporto vadybos, fitneso ir masažo terapijos srityse. Studentai gali pasirinkti miestą, kuriame nori studijuoti, nes fakultetai įkurti Sidnėjuje, Melburne, Perte ir Brisbane. Mokykla gyvuoja Australijoje tris dešimtmečius ir turi per tūkstantį studentų. Australijos mokslų grupė yra įvertinta kaip didžiausia fitneso mokymo tarptautiniams studentams įstaiga , orientuota į praktinių įgūdžių mokymą ir gerus absolventų darbo rezultatus.

apple
ssbt

SSBT yra ASG (Apple Study Group) dalis. Čia ypač akcentuojama, kad studentams suteikiamos visos galimybės įgyti naujų draugų iš įvairių šalių. Tai svarbi ir maloni studentiško gyvenimo patirties dalis ir puikus būdas mokytis naujų kalbų. SSBT užtikrina, kad studentai pas juos jaučiasi saugiai, yra patenkinti mokymosi procesu ir įgyjama gyvenimo patirtimi.

aice

Anglų kalbos mokykla, kuri išsiskiria. Kokybiškas išsilavinimas, puikios ir modernios mokymosi priemonės, šeimyniška ir šilta atmosfera – štai į ką orientuota AICE mokykla. Investuojama į bendradarbiavimą su geriausiais universitetais, dėstytojus ir administracijos personalą tam, kad studentai iš tikro išmoktų anglų kalbą ir išsineštų puikią patirtį iš AICE.

aipe

AIPE visuomet kviečia įgyti išsilavinimą jų novatoriškame institute Sidnėjaus centre. AIPE siūlo anglų kalbos kursus, profesinį mokymą buhalterinės apskaitos, verslo, renginių organizavimo, svečių aptarnavimo,personalo vadybos, Informacinių technologijų, vadybos, rinkodaros, projektų valdymo ir turizmo srityse. AIPE taip pat siūlo įgyti verslo administravimo bakalauro diplomą tokiose specializacijose: buhalterinė apskaita, personalo vadyba, vadyba, rinkodara, projektų valdymas, tiekimo vadyba.

cass
CASS Training International college siūlo puikų išsilavinimo, pramogų ir įvairių galimybių studentams mišinį. Pirmiausia, CASS Training turi keletą fakultetų: verslo, buhalterinės apskaitos ir anglų kalbos. Internaktyvios mokymosi programos skirtos gerinti studentų žinių įsisavinimą, skatinti žinių pritaikymą. Jų patyrę ir šiuolaikiški dėstytojai ir moderniai įrengti fakultetai yra puiki aplinka idealiam mokymuisi.

fusion

Fusion English suteikia studentams vertingą mokymosi patirtį ir žinias. Įvairių tautybių, kultūrų, religijų ir kalbų studentai kartu sukuria unikalų daugiakultūrę aplinką. Fusion English įsikūręs Melburno miesto centre. Juk Melburnas yra pripažintas kaip vienas iš labiausiai tinkamų gyventi pasaulio miestų. Kartu su moderniomis mokymosi priemokėmis siūloma mokytis su kvalifikuotų, gimtąją anglų kalba kalbančių pedagogų komanda, turinčia ypač daug patirties dėstant užsienio studentams.

inus

INUS Australija išdidžiai pristato švietimo ir mokslo programas, sutelkia dėmesį į besivystančius studentų įgūdžius socialinėse, akademinėse, darbo ar kitose gyvenimo srityse. Jų tikslas yra padaryti studento viešnagę Australijoje pozityvia ir įsimintina, išugdyti gyvenimo įgūdžius, kurie būtų vertingi ir reikalingi asmeniniame ir profesiniame gyvenime.
INUS savo pavadinimą kildina iš lotyniškų žodžių “INspirationem ir AnglicUS”. INUS pagrindinės vertybės yra įkvėpimas, inovacijos ir integracija, jomis remiamasi visose INUS Australija švietimo programose.

greenwitch

Norite išmokti anglų kalbos, susirasti draugų ir pažinti Sidnėjų? Greenwich English College suteikia galimybę mokytis anglų kalbos linksmai, draugiškai ir efektyviai. Greitai pagerinsite savo žinias, nes mokymasis orientuotas į kalbėjimą ir bendravimą anglų kalba. Pasiruoškite IELTS testui arba studijuokite akademinę anglų kalbą, kad galėtumėte toliau studijuoti Australijos kolegijose ir universitetuose. Tai pat galite įgauti tvirtą praktinės anglų kalbos pagrindą bendrosios anglų kalbos kursuose.

kaplan

Kaplan padeda asmenims pasiekti jų išsilavinimo ir karjeros tikslų. Kaplan Business School aukštesniojo mokslo kursus verslo ir apskaitos srityse. Verslo mokykla turi sutartis ir kreditų užskaitymo susitarimus su daugeliu Australijos universitetų. Kaplan Business School yra verslo ir apskaitos mokymo profesionalai tiek vietiniams, tiek iš užsienio atvykusiems studentams. Visi kursai yra pripažįstami Australijos valdžios institucijų ir kitų švietimo įstaigų.

koi

King’s Own Institute yra privataus sektoriaus aukštojo mokslo įstaiga, siūlanti bakalauro ir magistro išsilavinimą. Universitetų dėstytojai – praktikai, nedidelės klasės, konkurencingos kainos, daugiakultūrė aplinka, patogi instituto vieta – tai tik keletas šio Sidnėjuje įsikūrusio instituto privalumų.
King’s Own Institute žinomas dėl savo studentų sėkmingai susiklosčiusios karjeros. Aukštojo išsilavinimo įgijimo procesas gali būti tiek pat svarbus kiek įgyta kvalifikacija. Čia, King’s Own Institute, norima dalintis karjeros pasiekimais ir padėti kitiems pasiekti trokštamų karjeros aukštumų.

lloyds

Lloyds International College siūlo mokymus tiek tarptautiniams (užsienio), tiek vietiniams studentams, kuriuos priima jau daugybę metų. Jis įsikūręs Sidnėjaus centre, šalia prekybos, susisiekimo ir pramoginių vietų. Lloyds International College siūlomos rytinės ir vakarinės studijos. Taikoma prieinama kaina tiek anglų kalbos, tiek verslo profesiniams kursams.

raffles

Raffles College yra Raffles švietimo korporacijos dalis, Azijos – Ramiojo vandenyno dizaino ir verslo studijų lyderė. Nuo pirmos kolegijos atidarymo Singapūre 1990-aisiais, švietimo korporacijos grupė išaugo į 30 kolegijų 30-yje miestų visame Azijos – Ramiojo vandenyno regione. Raffles College įsteigtas siekiant suteikti studentams žinių, kurias jie galėtų pritaikyti besivystančioje kūrybinėje srityje. Nuo mados dizaino ir vizualinės komunikacijos iki fotografijos, komercijos ir verslo specialybių. Raffles siūlo įgyti tiek profesinį, tiek aukštajį išsilavinimą.

step

Anglų kalbos mokymasis yra tarsi kelionė, kuri žingsnis po žingsnio susideda iš valios, iššūkių ir pasitenkinimo juos įveikus. Malonu padėti studentams žengti pirmuosius žingsnius Australijoje. Kodėl verta studijuoti Step One College? Puiki mokymo komanda ir draugiškas personalas, kolegijos organizuojamos pramogos ir papildomos paslaugos: biblioteka, nemokamas internetas, apgyvendinimas, pasitikimas oro uoste ir kita.

aca

AIPE visuomet kviečia įgyti išsilavinimą jų novatoriškame institute Sidnėjaus centre. AIPE siūlo anglų kalbos kursus, profesinį mokymą buhalterinės apskaitos, verslo, renginių organizavimo, svečių aptarnavimo,personalo vadybos, Informacinių technologijų, vadybos, rinkodaros, projektų valdymo ir turizmo srityse. AIPE taip pat siūlo įgyti verslo administravimo bakalauro diplomą tokiose specializacijose: buhalterinė apskaita, personalo vadyba, vadyba, rinkodara, projektų valdymas, tiekimo vadyba.

strathfield

Strathfield College yra švietimo premijos laureatas ir siūlo tiek anglų, tiek profesinio mokymo kursus (rytines arba vakarines paskaitas) moderniame pastate Sidnėjaus centre.
Kolegija buvo pripažintas dėl dėstymo kokybės ir akademinio vadovavimo. Mokytojai ir darbuotojai suinteresuoti patenkinti individualius studentų poreikius ir užtikrina, kad jie jaustųsi laukiami ir palaikomi. Strathfield College ypač didžiuojasi galėdami pristatyti studentų pilietybių mišinį ir daugiakultūrinę aplinką.

ability

Anglų kalbos mokykla, orientuota į šių 3 studentiškų problemų sprendimą:

– Skirtingi studentų tikslai reikalauja skirtingų mokymosi priemonių.
– Studentai nepasitiki savimi kalbėdami angliškai.
– Studentams reikia išmokti puikios komunikuoti.

Žinodami tai, jie sukūrė inovatyvius kursus, orientuotus į šių problemų sprendimą.

Jei neradote įstaigos, kuri jus domintų, tiesiog susisiekite. Konsultacijos nemokamos

Dirbame su įstaigomis visoje Australijoje ir esame orientuoti į individualų studijų pasiūlymą. Čia pristatėme vos keletą mokslo įstaigų ir jų grupių, kad galėtumėte susipažinti su įvairių krypčių studijas siūlančiomis institucijomis.

Susisiekti